בניית אתרים

ישנה אמרה "הפנים שלך מייצגות אותך", בעולם הדיגיטל האתר שלך מייצג אותך. לפי האתר תדמית שלך כל אחד יכול לדעת מי אתר ומה השירותים שאתה נותן.

פרסום מפה לאוזן הוא הכי טוב והכי ותיק. אך כיום אנשים רבים כבר לא שואלים אחרים איזה אינסטלטור מומלץ או איזה צבעי הכי טוב. הם פשוט עושים חיפוש בגוגל. החיפוש מניב תוצאות של אתרים נבחרים על פי מילות מפתח, תקציב ממומן ועוד. בעזרת המידע שגוגל מעניק להם הם יכולים להיכנס לאתרים השונים ולראות את ההמלצות של כל בעל עסק, לראות את השירותים והעבודות שלו ואף ליצור איתו קשר במקרה שהם אוהבים את מה שהם רואים.

יש חשיבות רבה להקמת אתר תדמית בכל עסק. כל אחד צריך אתר שמייצג אותו ומראה לכולם היכן ניתן למצוא אותו, מה העבודות שהוא עושה, תמונות מעבודות בכדי להרשים לקוחות, וכמובן המלצות של לקוחות. אין מה לעשות העולם שלנו משתנה מרגע לרגע והדיגיטל כרגע הוא המוקד העיקרי של התעסוקה שלנו. בניית אתרים מבוצעת בחברת "הדור הבא לעסקים בע"מ" עם אנשי צוות מומחים בתחום.

בחברת "הדור הבא לעסקים בע"מ" בונים אתרים בקוד וגם בוורדפרס. כל אחד מקבל אתר על פי מה שהעסק שלו צריך. האתרים נבנים על ידי שיתוף פעולה בין אנשי שיווק, מעצבים גראפיים, כתבי תוכן ומתכנתים. בשיתוף פעולה עם הלקוח חברתנו בונה אתר על פי חזון העסק ועל פי דרישות הלקוח. ברגע שהאתר מוכן תוכלו להעלות אותו לתוצאות הראשונות בגוגל על ידי קידום ממומן וקידום אורגני.

קידום ממומן- הינו קידום שבו עליכם להשקיע תקציב יומי/חודשי על פי בחירתכם ולבחור מילות מפתח שתרצו. כל מילת מפתח עולה כסף, ולכן עליכם לחשב מראש את התקציב שלכם. בעזרת הקידום הממומן תוכלו להיות בתוצאות החיפוש הראשונות של גוגל במהירות.

קידום אורגני- הינו קידום של האתר בדרך יותר איטית. בקידום האורגני נכתב תוכן לאתר שלכם על פי מילות מפתח לבחירתכם. גוגל סורק את האתר שלכם בכל כמה שעות, וככל שמילות המפתח שלכם באתר יגדלו כך גם תוכלו לעלות לדפים הראשונים של גוגל.

חברת "הדור הבא לעסקים בע"מ" מעניקה לכם מעטפת מלאה של שירותים תחת קורת גג אחת. בין השירותים שלנו תוכלו למצוא את כל מה שהעסק שלכם צריך. ליווי אישי ומקצועי, בניית אתר תדמית, בניית דף נחיתה, קידום אורגני בגוגל, קידום אורגני בפייסבוק ואינסטגרם, קידום ממומן בגוגל, קידום ממומן בפייסבוק, בניית אתר בקוד, בניית אתר בוורדפרס, כתיבת מאמרים ותוכן, בניית תוכנית עסקית מותאמת אישית לכל עסק, הכנת סרטוני אנימציה שיווקיים, ימי צילום לעסק ועוד מגוון רחב של שירותים המסופקים על ידי אנשי מקצוע בעלי שירות אדיב ומהיר.

למה אתם מחכים?

השאירו פרטים ונתחיל יחד את הדרך להצלחת העסק.