מהו פרסום ממומן?

הקמתי את העסק כיצד אני מתחיל לשווק אותו?

עסקים רבים מתקדמים אל עבר הדיגיטל ובוחרים ב"דור הבא לעסקים" לקדם אותם אל עבר ההצלחה. לאחר שאנו בונים להם את המותג ומעצבים להם לוגו, בונים אתר תדמית ודף נחיתה. אנו מתחילים לפרסם אותם ברשתות החברתיות.

פרסום ברשתות החברתיות יכול להיות אורגני או ממוממן. מה בוחרים? אנו ממליצים לשלב בין שניהם! מדוע? ככל שתהיו יותר פעילים כך תהיו יותר אמינים בעיני הלקוחות שלכם.

פרסום אורגני בפייסבוק:

הינו פרסום של פוסטים, סטוריים, שיתופים לייקים ועוד. פרסום זה יכלול בתוכו את המבצעים שאתם רוצים לקדם, פעילויות מחיי היום יום של העסק, מידע רלוונטי ועוד!
ככל שהדף שלכם יהיה בעל תוכן מעניין ואטרקטיבי הוא ימשוך אליו תנועה ולקוחות.

פרסום ממומן בפייסבוק:

פרסום המתבצע על ידי חברת השיווק והפרסום "הדור הבא לעסקים". בחברה זאת מאפיינים את הצרכים שלכם, את קהלי היעד, את המטרה שאליה אתם רוצים להגיע ומהי כמות העבודה שאתם יכולים להכניס בכל יום. בעזרת פילוח ממוקד אנו בונים לכם קמפיין מודעות ובו עליכם להשקיע תקציב יומי. הכסף מועבר ישירות אל פייסבוק ואתם יכולים לקבוע את ימי הפעילות של המודעה והתקציב החודשי או היומי. מודעה זאת תפורסם לקהלי היעד הרלוונטים שבחרנו וכל מי שמעוניין במוצר שלכם ישאיר לכם פרטים.
זוהי דרך קלה מאוד להשיג לקוחות, אך יש לה עלות משתנה לכל ליד.בדור הבא לעסקים מועסקים אנשי שיווק בכירים בתחום. אנו דואגים שתקבלו את הטוב ביותר! חשוב לנו שהתדמית שלכם תהיה הכי טובה, ותגיעו לקהלי יעד ממוקדים ויגיעו אליכם לידים איכותיים. אם אתם רוצים לקדם את העסק שלכם ולהתחיל להופיע יותר ברשתות החברתיות אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.