פרסומת אנימציה שיווקית

צרו איתנו קשר 09-7663323

פרסומות שיווקיות (אנימציה)

אם יש מישהו בקהל שלא ראה את במבי, שירים את היד. מה היה בדיוק בסרט הזה שכולנו זוכרים וגורם לנו להיזכר, אפילו ממש עכשיו, באותה סצנה איומה בה אימו של במבי נורית על ידי הציד?
לאנימציה יש את הכוח לגעת בנו, לעורר אמפתיה, לרגש, להכעיס. יש לה את הכוח לעורר דיון משמעותי שחורג מגבולות הדימוי החזותי שנראה על גבי המסך. אנימציה יכולה לגרום לנו להזדהות ולהניע אותנו לפעולה, בין אם מקורות הסיפור החזותי מבוסס על סיפור אמיתי או מפרי דמיונו של תסריטאי ואנימטור מוכשר.
לעיתים, מה שמורכב לומר במילים, קל יותר להעביר כמידע חזותי. שימוש באנימציה מאפשר לנו כחברה לדבר על נושאים שלא נעימים לנו או לחלופין נושאים שקשה להעביר כמידע שיווקי מסקרן ומושך – אך מהווים עדיין שירות חשוב בהחלט, כמו לדוגמא, משרד עורכי דין/רואי חשבון המתמחה בליווי הלקוחות שלו בתהליך של חדלות פירעון. גם נושא "כבד" ומרתיע כזה הופך קל יותר לעיכול באמצעות פרסומת אנימציה הבנויה על ידי מקצוענים.

להמציא את העסק שלך מחדש

כשזה מגיע לפרסומות שיווקיות ככלי קידום באינטרנט, עלולה לעלות בין היתר תחושת המיאוס מהשיווק האגרסיבי, חסר הטעם שלעיתים עשוי להיות חסר טאקט ומיושן עד על מנת סלידה.
שימוש באנימציה, אמנם, מעדן את המסר השיווקי ומרחיב את האפשרויות שלך לגשת לקהל היעד המקורי שלך ואף מעבר לו. כשמשלבים את הכישרונות המובילים בתחום הקופירייטינג, הגרפיקה והאנימציה תחת קורת גג אחת, העסק שלך מרוויח שפה חזותית אחידה שניתן למנף לכל קמפיין, דף נחיתה או פוסט שיפורסם בהמשך, גם שנים אחר כך.
פרסומות שיווקיות, כאשר הן נעשות נכון, יכולות לפתוח עבור העסק שלך את הדלת לניהול קמפיינים בפלטפורמות שלכאורה לא היו נגישות עבורך. עמוד אינסטגרם למשרד עורכי דין? טיק טוק למוסך רכבים? בשימוש נכון באנימציה, כזו שנועדה להנגיש את המידע והשירות החשוב שהעסק שלך נותן – השמיים הם הגבול. לתמצות העסק שלך לסרטון אנימציה שיווקי של 15 שניות יש כוח אדיר, כשמאחוריך נמצאים אנשי המקצוע הנכונים.

תוכן שכיף לשתף

תוכן ויזואלי מאפשר לך להשתמש בהומור ובדימויים שיגיעו לחתך רחב יותר של האוכלוסייה. כך יכולה פרסומת מונפשת לעזור לעסק שלך לחדור לתחום נוסף של שיווק דיגיטלי – הרשתות החברתיות. עמוד פייסבוק עסקי יש כמעט לכל עסק. אבל תוכן כתוב, איכותי ככל שיהיה – לא יוצר מעורבות כפי שתוכן ויזואלי יעשה זאת.

    1

  • ברשתות החברתיות קיימת פונקציה חשובה והיא פעולת השיתוף. בעולם שבו שיווק דיגיטלי הוא חלק בלתי נפרד מזהות העסק שלך, פרסומת שיווקית מקורית ומושכת היא זו שמבחינה בינך לבין עוד פרסומת על אבקת כביסה (כן, זו שגבר בחלוק לבן לוקח אישה אקראית למסע קסום בנבכי הבד ושאריות טריאקי עיקשות).
  • 2

  • הערך המוסף שיש בפרסומת שנונה והומוריסטית במידה הנכונה הוא יצירת חוויה סביב המוצר או העסק שלך. ביכולתה להצחיק וליצור דיון עקיף באיכויות שלה בחוגים מקצועיים או בשיחת סלון של ערב יום שישי.
  • 3

  • לסרטון אנימציה כפרסום שיווקי יש את הכוח להפוך לוויראלי ולהגיע לאוכלוסייה רחבה יותר מקהל היעד שלך. קופירייטר שנון, בחירה נכונה של מעצבים וגרפיקאים שיצרו עבורך את השפה החזותית של העסק שלך – יעבירו את המסר. 0
  • 4

  • לעיתים העושר החזותי הופך למרכיב המשמעותי שאנשים מתחברים אליו והם לוקחים איתם הלאה לא רק את המותג שלך אלא גם את החוויה שבצפייה – משעשעת, מסקרנת ושנונה. אנו נדאג שהמסר שלך לא יתפספס ויעבור הלאה ויתקשר לחוויה בעלת ערך מוסף עבור קהל היעד שלך.

קריינות מבססת אמון

לרוב, פרסומות וסרטוני אנימציה מלווים בדיבוב אנושי. זו יכולה להיות הזדמנות נפלאה לעשות שימוש נוסף בקולך וכבר להתחיל לבסס אמון בינך לבין הלקוחות הפוטנציאלים של העסק שלך. פנייה ישירה לצופה והצגה עצמית בדרך כזו מעלה חיוך, שוברת את הקרח והופכת את העסק לנגיש יותר.

ארגז הכלים שלנו עומד לרשותך

קידום באינטרנט כבר מזמן לא מסתכם בחקר מילות מפתח ואופטימיזציה לאתר. NGeneration הדור הבא לעסקים מרכזת עבורך את כל אותן איכויות שיבנו עבורך שפה חזותית ייחודית שתבדל אותך מהמתחרים שלך. אנו מציעים מידע חזותי בשילוב תוכן איכותי, מלווה בהבנה נרחבת ובהכרות מעמיקה בתחום הקידום. אבל הכי חשוב, אנו שמים דגש על עבודה בשיתוף פעולה מתמיד בין כל אנשי המקצוע הנוגעים להפקת הפרסומת השיווקית שלך, שתבטיח את זיקוק ההוויה למסר חד שיזוהה עמך ויעניק לך את טביעת האצבע הייחודית שלך.
לקבלת הצעת מחיר משתלמת לסרטון החם הבא שלך, כל שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטיך באתר כעת.